Projeli ve Proje Kapsamındaki İşyeri ve Konut İşleri Yapılır

Hayatlarımızın önemli bir parçası olan elektrik, sağlıklı kullanılması açısından son derece önemli bir konudur. Evlerimizde, iş yerlerimizde elektrik sağlayıcılarımızın ve çıkış noktalarınızın sağlıklı kullanılması için elektrik alt yapılarının yönetmeliklere uygun şekilde, güvenilir eller tarafından yapılması oldukça önemlidir. Temel topraklama, elektrik odası yerleşimi, asansör, telefon - TV ve kamera tesisatları bütün süreçlerin içine dahil edilmesi gereken, uzman bilgisi isteyen uzun ve önemli adımlardır.

Konut ve işyeri inşaatının en önemli adımı olan ve elektrik tesisatının da ilk adımı olan inşaat tesisatında binalar yapılmadan önce elektrik tesisat projesi hazırlanır. Boru, priz, anahtar mesafeleri gibi detaylar belirlenir. Uzman firma tarafından hazırlanan proje kapsamında tüm altyapı tamamlandıktan sonra iletken kablolar çekilir. Bu adımda uzmanlar çekilen kabloların herhangi bir engelle karşılaşmaması için titizlik ve özenle çalışırlar. Duvarların içinden, tavandan ya da yerden yapılan elektrik tesisatının arka planı tamamlandıktan sonra kullanıcıların gördüğü priz, anahtar vb. kontrol panelleri montajlanır.

Elektrik iç tesisleri kapsam ve uygulama yönetmeliğine uygun, uzmanlar tarafından geliştirilen projelerimizde, işyeri ve konut projeleriniz için gönül rahatlağıyla güvenebileceğiniz firmamızla çalışmak ve bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.
" Can ve mal güvenliği açısından elektrik önemli bir iştir. "

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?