Hakkımızda

Müşterilerimizin, ihtiyacı olan bütün elektrik hizmetleri, en kolay ve güvenilir biçimde sağlamakla birlikte, tüm hizmet ve ürünlerimizde, maliyetlerin şeffaf ve işe başlamadan önce müşterilerimiz tarafından bilinmesini ve onaylanmasını sağlıyoruz.

Sorunların çözümü için geleneksel ürün ve yöntemleri kullanmak yerine, çağdaş ve günümüz teknolojilerine uygun metodlar ile müşterilerimize garantili şekilde hizmet almasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetlerde, işin kapsamının küçük veya büyük olmasından bağımsız olarak, bizlerden talep ettikleri tüm elektrik bakım onarım, elektrik tadilat hizmetleri için %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek temel ilkemizdir. Hizmetlerimize ve ürünlerimize ait tam garanti veriyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırabilmek amacı ile konutlarında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü teknik desteği, ekonomik, güvenilir ve günümüz modern teknolojisine en uygun şekilde sunabilmek.

Misyonumuz

Müşterilerimizin sorunlarını, en kolay biçimde, konusunda uzman ve yetenekli kendi teknik personel kadrplarımız ile çözümleyebilmek. Aynı zamanda sağladığımız bütün hizmetlerimizde, %100 müşteri memnuniyetine ulaşarak, aynı müşterimize ikinci kez hizmet verebilmeyi öncelik ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?